Sjöfartsgatan 17, vån 6
Optimalt planerad 1,5:a med balkong i sydväst i hjärtat av Hammarby Sjöstad
Såld 2026-05-21 Hammarby Sjöstad Stockholm kommun
Slutpris 3 600 000 kr
Pris / kvm 83 721 kr
Boarea 43 kvm
Antal rum 1.5 rum
Avgift
Såld 2026-05-21 Hammarby Sjöstad Stockholm kommun