Såld 2025-04-22 Vasastan Stockholm kommun

Slutpris 5 400 000 kr
Pris / kvm 91 525 kr
Boarea 59 kvm
Antal rum 2 rum
Avgift
4 102 kr
Mäklare Vasastan

Såld 2025-04-22 Vasastan Stockholm kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning