Till salu Villamartín
Valentino Golf - Villamartín
Elegant lägenhet i golfparadis!
Upptäck denna eleganta lägenhet i det populära bostadsområdet Valentino Golf i Villamartin! Här möts modern design och bekvämlighet i en bostad som passar lika bra för permanentboende som för avkopplande semestrar under den spanska solen.
Lägenheten erbjuder två sovrum och två badrum samt en öppen planlösning där det moderna köket samspelar med det ljusa vardagsrummet. Från vardagsrummet når du den rymliga terrassen, en härlig plats för frukost i morgonsolen, måltider utomhus eller lugna stunder i det behagliga medelhavsklimatet. Bostaden har dessutom en privat parkeringsplats i ett underjordiskt garage, vilket bidrar till en bekväm vardag.
Som boende i Valentino Golf har du tillgång till fina gemensamma faciliteter med två pooler, en lekplats och välskötta grönområden som skapar en trivsam miljö för både avkoppling och umgänge.
Läget är utmärkt med närhet till golfbanor, butiker, restauranger, barer och all service du behöver i vardagen.
Varmt välkomna att kontakta oss på Notar för en visning!
Dela objekt
Har du frågor?
Vi hjälper dig gärna med information om bostaden, visningar och nästa steg i processen.
Kontakta ansvarig mäklare.
Kontaktpersoner
Visa intresse
Är du nyfiken på nästa steg? Registrera dina uppgifter, så finns möjligheten för oss att nå dig med mer information eller svara på de funderingar du har kring bostaden.
Bostadsfakta
Område
Villamartín




