Till salu Los Alcázares
Crystal Bay Suites - Los Alcázares
Nyproducerade turistlägenheter 250 meter från stranden i Los Alcázares
Välkommen till ett attraktivt investeringsprojekt i populära Los Alcázares på Costa Cálida, bara 250 meter från stranden Playa de Lo Sola. Här erbjuds moderna turistlägenheter i ett totalrenoverat komplex, med närhet till restauranger, butiker, mataffärer och strandpromenaden. Läget och de gemensamma faciliteterna gör detta till ett intressant alternativ för dig som söker en semesterbostad med möjlighet till hyresintäkter.
Projektet omfattar totalt 42 lägenheter med 1-2 sovrum och 1-2 badrum. Bostäderna har moderna interiörer och funktionella planlösningar och säljs fullt möblerade, med kompletta kök utrustade med integrerade vitvaror samt installerad luftkonditionering. Här är det enkelt att komma på plats och börja njuta av vistelsen från första dagen.
En stor fördel med projektet är möjligheten att kombinera eget semesterboende med uthyrning genom professionell uthyrningsförvaltning. Det ger dig möjlighet att själv nyttja bostaden samtidigt som den kan generera hyresintäkter under perioder då du inte är på plats.
Anläggningen erbjuder flera uppskattade gemensamma faciliteter, bland annat en utomhuspool, ett fullt utrustat gym och en modern coworking-yta
Dela objekt
Har du frågor?
Vi hjälper dig gärna med information om bostaden, visningar och nästa steg i processen.
Kontakta ansvarig mäklare.
Kontaktpersoner
Visa intresse
Är du nyfiken på nästa steg? Registrera dina uppgifter, så finns möjligheten för oss att nå dig med mer information eller svara på de funderingar du har kring bostaden.
Bostadsfakta
Område
Los Alcázares




