Såld 2025-07-02 Bromma - Blackeberg Stockholm kommun

Slutpris 2 000 000 kr
Pris / kvm 64 516 kr
Boarea 31 kvm
Antal rum 1 rum
Avgift
1 885 kr
Mäklare Bromma

Såld 2025-07-02 Bromma - Blackeberg Stockholm kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning