Såld 2025-08-20 Staffanstorp Staffanstorp kommun

Slutpris 3 400 000 kr
Pris / kvm 29 565 kr
Boarea 115 kvm
Antal rum 4 rum
Biarea 50 kvm
Mäklare Lund

Såld 2025-08-20 Staffanstorp Staffanstorp kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning