Såld 2025-03-30 Centrala Sundbyberg Sundbyberg kommun

Slutpris 4 800 000 kr
Pris / kvm 73 282 kr
Boarea 65,5 kvm
Antal rum 2 rum
Avgift
2 501 kr
Mäklare Sundbyberg

Såld 2025-03-30 Centrala Sundbyberg Sundbyberg kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Extra kontaktperson

Erika Klang

0709-73 22 99 erika.klang@notar.se

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning