Såld 2025-09-12 Timrå centrum Sundsvall kommun

Slutpris 650 000 kr
Pris / kvm 7 879 kr
Boarea 82,5 kvm
Antal rum 3 rum
Avgift
5 667 kr
Mäklare Sundsvall

Såld 2025-09-12 Timrå centrum Sundsvall kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning