Såld 2025-02-27 Telefonplan - Midsommarkransen Stockholm kommun

Slutpris 2 475 000 kr
Pris / kvm 75 000 kr
Boarea 33 kvm
Antal rum 1 rum
Avgift
2 249 kr
Mäklare Hägersten

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning