Såld 2026-05-07 Huddinge centralt Huddinge kommun

Slutpris 1 725 000 kr
Pris / kvm 50 735 kr
Boarea 34 kvm
Antal rum 1.5 rum
Avgift
3 330 kr
Mäklare Huddinge

Såld 2026-05-07 Huddinge centralt Huddinge kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Extra kontaktperson

Emmely Can

emmely.can@notar.se

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning