Såld 2022-01-03 Sävja Uppsala kommun

Slutpris 1 465 000 kr
Pris / kvm 22 713 kr
Boarea 64,5 kvm
Antal rum 2 rum
Avgift
4 325 kr

Såld 2022-01-03 Sävja Uppsala kommun

Behöver du hjälp med att sälja din bostad?

Ska du köpa och behöver sälja?

Boka kostnadsfri värdering

Skapa bostadsbevakning för att inte missa fler bostäder

Skapa bostadsbevakning