Karolingatan 22
Totalrenoverad tvårummare med balkong högt upp i huset!
Coming Husie Malmö municipality
Coming Husie Malmö municipality
Välkommen till en totalrenoverad och inflyttningsklar lägenhet där allt är nytt från 2025!
Här möts du av ett stilrent och modernt hem med ljusa ytskikt, genomgående tjockt laminatgolv och släta, beigemålade väggar som ger en luftig och harmonisk känsla. Infällda spotlights i hallen och genomtänkt belysning förstärker den eleganta atmosfären redan vid första steget in.
Det nya IKEA-köket är smakfullt utformat med gott om förvaring och helintegrerade vitvaror. Här finns ett extra stort handfat och modern utrustning som förenar funktion och design – en köksmiljö där varje detalj är noggrant planerad för både vardag och umgänge.
Det helkaklade badrummet går i ett exklusivt beiget tema med stora kakel- och klinkerplattor som skapar en lyxig hotellkänsla. Här finns takdusch, vattenburen handdukstork och spegel med dimbart ljus – perfekt för avkoppling och vardagslyx.
Från vardagsrummet når du den härliga balkongen i österläge, där du kan njuta av morgonsolen och lugna stunder med utsikt.
En bostad i absolut toppskick, där du bara behöver flytta in och börja trivas från första dagen.
Varmt välkommen på visning!
Do you want to book a visit?
söndag 16 november kl. 15:15 - 15:30
söndag 16 november kl. 15:30 - 16:00
Reserve





