Próxima venta Kvarnsveden Borlänge municipio

Precio 675 000 kr 9 740 kr/m²
Superficie útil 69,3 m²
Número de habitaciones 2 habitaciones
Cuota
5 192 kr
Mäklare Borlänge

Próxima venta Kvarnsveden Borlänge municipio

Välkommen till Fabriksgatan 37F och till denna rymliga och trivsamma bostadsrätt om dryga 69 kvm i markplan. Ett hem som erbjuder både komfort och en härlig radhuskänsla!

Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med närhet till allt du behöver i vardagen. Bostaden disponeras över två rum och ett kök med generösa ytor. Det stora köket erbjuder gott om arbetsyta och plats för en större matgrupp. Perfekt för både vardag och sociala tillställningar. Vardagsrummet är ljust och luftigt med fri sikt som ger en härlig känsla av rymd. Sovrummet har en praktisk och stor klädkammare som underlättar förvaring

Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med närhet till allt du behöver i vardagen. Bostaden disponeras över två rum och ett kök med generösa ytor. Det stora köket erbjuder gott om arbetsyta och plats för en större matgrupp. Perfekt för både vardag och sociala tillställningar. Vardagsrummet är ljust och luftigt med fri sikt som ger en härlig känsla av rymd. Sovrummet har en praktisk och stor klädkammare som underlättar förvaring. Direkt utanför entrén finns ett förråd – smidigt och lättillgängligt. På framsidan väntar en uteplats med mycket sol. Parkeringsplatser finns bekvämt belägna endast ett stenkast från lägenheten.