En venta Sofiaparken Lund municipio

Precio 1 995 000 kr 53 200 kr/m²
Superficie útil 37,5 m²
Número de habitaciones 1 habitación
Cuota
3 505 kr
Visitas

söndag 24 maj kl. 12:40 - 13:05

Reservar
Mäklare Lund

En venta Sofiaparken Lund municipio

Välkommen till Filippavägen 4A och denna ljusa och välplanerade 1:a om 37,5 kvm där varje kvadratmeter nyttjas på bästa sätt. Här möts du av ett hem med generös takhöjd, vackra parkettgolv och ett fint ljusinsläpp som skapar en luftig och inbjudande atmosfär.

Allrummet är rymligt och lättmöblerat med gott om plats för både säng, soffgrupp och matplats. De stora fönsterpartierna släpper in rikligt med dagsljus och ger rummet en härlig rymd. Härifrån nås även bostadens balkong som erbjuder en trevlig utsikt och plats för både sittgrupp och avkoppling, perfekt för morgonkaffet eller sommarkvällar.

Köket är smart planerat med bra arbetsytor och förvaring. Den praktiska utformningen tillsammans med tidlösa materialval gör det till ett funktionellt kök för vardagens behov.
Badrummet är fräscht och modernt med stilrena ytskikt och utrustat med dusch, wc och handfat i en genomtänkt helhet.
Hallen erbjuder goda förvaringsmöjligheter och ger ett välkomnande första intryck med plats för både avhängning och möblering.

Detta är en perfekt bostad för dig som söker ett stilrent och trivsamt boende med balkong, fint ljusinsläpp och en genomtänkt planlösning. Här bor du i ett lugnt och trevligt område med närhet till både service och kommunikationer.