En venta Uppsala municipio

Puja actual 2 995 000 kr
21 861 kr/
Precio 2 995 000 kr 21 861 kr/m²
Superficie útil 137 m²
Número de habitaciones 5 habitaciones
Superficie construida 97 m²
Mäklare Uppsala

En venta Uppsala municipio

Inga förhandsvisningar - säljaren hänvisar till den tiden som är bokad. Anmäl er till visning.

Familjevänlig villa i attraktivt läge, huvudhuset stoltserar med två plan och källare. Här finns det även ett kök på övervåningen. Perfekt för eventuell uthyrning. Ute på tomten finns även ett hus som även det kan hyras ut, komplett med kök och badrum. Fina förvaringsplatser i lada.

Huset är besiktigat och protokoll finns att tillgå.

Området är väldigt populärt med goda kommunikationsmöjligheter in till Uppsala och i Storvreta tätort har ni allt som en familj kan tänkas behöva.
Här finns välsorterade mataffärer, föreningsliv, skola och tåg in till Uppsala.

Varmt välkomna med er intresseanmälan!

Huset är besiktigat och protokoll finns att tillgå.

Varmt välkomna med er intresseanmälan!