Daniel Karlsson
Jag har en bakgrund inom retail och kedjeföretag och är utbildad civilekonom. Genom åren har jag lärt mig vikten av att få hela organisationen att fungera tillsammans, en kedja blir aldrig starkare än sin svagaste länk.
Jag började på Notar 2022 och har alltid tyckt att det är viktigt att förstå hela affären. Därför kändes det naturligt att komplettera min utbildning med de kurser som krävdes för att bli registrerad fastighetsmäklare.
I min roll som försäljningschef handlar mycket om att skapa rätt förutsättningar för andra att lyckas. Att stötta, utmana och utveckla våra kontor och medarbetare, när varje del blir bättre blir också helheten starkare. Det är en av anledningarna till att jag trivs så bra på Notar. Vi är en snabbfotad och prestigelös organisation med korta beslutsvägar, där alla är lika viktiga i vårt gemensamma uppdrag, att få våra kunder att göra sitt livs bästa affär.
Jag finns tillgänglig för det mesta, men brinner extra mycket för frågor om hur vi kan sälja fler bostäder, skapa ännu nöjdare kunder och att vi fortsätter växa med branschens bästa kollegor och nya kontor.
Daniel Karlsson
Gerente de ventas, Growth manager
Obtén una valoración gratuita de tu vivienda
En Notar ofrecemos valoraciones gratuitas para brindar una evaluación clara y justa del valor de tu vivienda, sin requisitos ni compromisos.
Agencia del Año
Nombrados Agencia del Año por Hemnet desde 2019
Desde 2019, Hemnet ha nombrado a Notar Agencia del Año, todos los años desde que se instauró el premio. El galardón se basa en resultados reales, el mayor número de viviendas vendidas por agente activo.
Para ti como cliente, eso significa más compradores activos, un registro de interesados más sólido y mejores condiciones para maximizar el precio final. El resultado de la experiencia, la precisión y una forma de trabajar que marca la diferencia en cada operación.